Kā laba vai slikta kvalitāte spriest LED paneļa apgaismojums?

Kā laba vai slikta kvalitāte spriestLED paneļa apgaismojums?

Gaismas indikators panelī var uzskatīt par labāko pārstāvju Led energotaupības lampām, kas ne tikai ir slim izskatu, bet arī panākt efektīvu enerģijas taupīšanu, ilgu mūžu, ne starojuma, augstu spilgtumu efektu. Var būt šī paneļa downlight teica tagad biroja, mājas apgaismes labākā izvēle. Bet tagad par tirgus zīmolu LED paneļa apgaismojums ir dažāda veida, kā mēs zinām, kas oneand #39; s kvalitāte ir laba?

Pirmkārt, mēs varam spriest no lampas, pats par sevi, plānas panelis gaismas tuvu panelis un aizmugures vāku, ir noslēgtā stāvoklī. Tāpēc, ka tā efektīvi var spēlēt mitruma, kukaiņi un ūdensizturīgs efektu. LED paneļa lampas korpusā ir kopumā augstu tīra alumīnija korpusa materiāls, ilgu kalpošanas laiku. Bet, ja tā ir sliktas kvalitātes paneļa indikatoriem, virsbūves paneļi, un tie nav integrētas projektēšanas, tikai panelis ir metāla vai plastmasas materiālu ķermeni, šī paneļa indikatoriem, gan ļoti viegls, bet ne tikai dzesēšanas efekts nav labs un nav ļoti ilgu laiku.

Otrkārt,LED paneļa apgaismojumamateriāls ir arī ļoti nozīmīga daļa. Lieto oksidācijas alumīnija sakausējuma materiāla labas kvalitātes rezultātā paneļa apgaismojums, vai to var izmantot kā parasti kādos apstākļos un situācija nešķiet sarūsējis. Tomēr dažas no nekvalitatīvi slim panel gaismu, dzelzs, padarot savu ķermeni, tāpēc ka mitra vide būs viegli rūsas un būs iespējamās noplūdes risks. Ja esat lietojis magnētu var sūkāt to uz augšu, tad tas ir izgatavots no dzelzs