LED ielu apgaismojuma Nomaiņa tradīciju LED ceļa apgaismojuma

Pasaules klimata konferencē COP21 konferencē Parīzē, Francijā, Philips izplatīja ziņojumu par apgaismojumu, LED apgaismojumu LED ielu apgaismojuma Nomaiņa tradīciju LED ceļa apgaismojumu radīs bezprecedenta mēroga energoefektivitātes par visā pasaulē.

Studiju andquot; LED White Revolutionandquot; ka visi nākotnes lighting tiks aizstāts ar LED gaismas un lielu palīdzību, var samazināt oglekļa emisijas, aptuveni 1400 2030 samazināt vienu miljonu tonnu (megatonna) līdzvērtīgs saglabāt 272 miljardi eiro (aptuveni RMB 1.9262 triljoni juaņa ekvivalents).

Vieni apgaismojuma elektroenerģijas patēriņš veidoja 19 % pasaules elektroenerģijas un ir vienāda ar 6 % no pasaules oglekļa emisijām. Tādēļ nozīmīga pasaules enerģijas izmantot, piemēram, LED apgaismojums tehnoloģiju varēs iet tālu, lai palīdzētu samazināt oglekļa emisijas.

Bet šajā gadījumā nedrīkst uzņemt tempu, tiek lēsts, ka Philips augt kā iedzīvotāju eksplozija, urbanizācijas paātrināt un uzlabot dzīves kvalitāti, salīdzinot ar 2006, 2030, prasīs papildu 35 % no apgaismojuma vajadzībām. 2006 ir arī oriģināls Philips taure zvans atgādināt facelift, kad enerģijas taupīšanas spuldzēm. Kopš tā laika, apgaismojums ir svarīgi palīdzēt samazināt oglekļa emisijas dēļ.

Klimata Group jau sen ir LED gaismas izmantošanas veicināšanu, jo šī ir viena no visstraujāk un visefektīvākā metode. Tas var ne tikai samazināt oglekļa emisijas, bet arī saglabāt lielu naudas summu. Philips lēš, ka visām āra apgaismojums uz LED facelift novērstu 110 miljoni tonnu oglekļa dioksīda izplūdi atmosfērā un saglabāt 21 miljardu eiro (aptuveni 148.7 billion juaņa ekvivalents) 2030.

Tomēr, lai sasniegtu šo mērķi facelift valdībām veicināt politikas un izejas mehānismu zemāko enerģijas patēriņu un netradicionālo enerģijas taupīšanas spuldzēm ir svarīgs, turklāt, lai veicinātu finanšu iestādēm, lai palīdzētu finansēt šādas programmas arī ir svarīgi.

Tajā pašā laikā augstas kvalitātes komunikāciju ar sabiedrību nav ļoti svarīgas ir arī tikai apgaismojums enerģijas taupīšanas iespējas. Mūsdienu apgaismojuma risinājumus, piemēram, LED lampas var palīdzēt radīt pievilcīgāku, vairāk piemērots lietošanai šajā pilsētā un radītu pievilcīgāku un dinamisku dzīves vidi.