Ielu apgaismojumu LED salīdzināt tradicionālo HPS nātrija ielas lampas ir šādas priekšrocības:

LED ielu apgaismojumssalīdzināt tradicionāloHPS nātrija ielas lampasir šādas priekšrocības

1. enerģijas ietaupījums: LED gaismas avotu efektivitātes tagad sasniedzis 110-120lm / W, kopējās efektivitātes LED gaismas nekā augstspiediena nātrija spuldzes; lieljaudas LED gaismas avots ar augstas efektivitātes elektropadevi, faktiskajām apgaismošanas iedarbību pārbauda esošo ceļu vairāk nekā 60 % enerģijas taupīšanu, izmantojot augstspiediena nātrija tehnoloģiskais progress joprojām ir ļoti liela telpa. Ar strauju LED efektivitātes uzlabošanu, LED gaismas enerģijas taupīšanas parāda lielu potenciālu.

2, laba krāsu renderēšana: LED gaismas krāsu nekā augstspiediena nātrija spuldzes daudz augstāks, LED krāsu atdeves indekss ir augsts (75 ~ 80) augstspiediena nātrija krāsu atdeves indekss ir tikai apmēram 23, no psiholoģiskā redzes viedokļa, lai sasniegtu pašu spilgtumu , LED gaismas, vidējā gaismas var samazināt par vairāk nekā 20 % augstspiediena nātrija spuldzes. Un ceļa izskatās gaišāka, jūtas ērtāk, vadītājs jūtas drošāki.

3. ilgu kalpošanas laiku: LED gaismas, gaismas samazināšanās, gaismas neveiksmes mazāk nekā 3 % gadā, 10 gadus izmantošanu joprojām sasniegt ceļa apgaismojuma prasības un augstspiediena nātrija gaismas samazināšanās, apmēram gadu, ir samazinājies vairāk nekā 30 %, Tātad, LED gaismas jauda dizaina izmantošana var būt zemāka nekā augstspiediena nātrija spuldzes, un dzīve ir garāks.

4 videsaizsardzība: LED nesatur kaitīgo metālu, piemēram, dzīvsudraba un citu smago metālu, neražos piesārņotājiem, atšķirībā no augstspiediena nātrija spuldzes vai metālu halogenīdu lampas endanger izraisījusi kaitējumu videi.

5, zemas uzturēšanas izmaksas: pašreizējais līmenis tehnoloģiju un testa rezultātu prognozes, lieljaudas LED gaismas avots var izmantot parasti uz 10 gadiem bez Nomaiņa un tradicionālo augstspiediena nātrija spuldzes aizstās vienreiz gadā, un pusi, izmantošanu LED gaismas avots var lielā mērā samazināt uzturēšanas izmaksas 6 krāsu temperatūru pēc izvēles: LED var apmierināt vajadzības dažādos gadījumos par krāsu temperatūru. Iekštelpu un āra krāsu temperatūras prasības ir atšķirīgas. Mājas apgaismojums un komerciāliem apgaismojums nav tas pats, tur ir daži veikali nepieciešamību izmantot alternatīvu balts indikators padarīt savus produktus, moderns un rafinēts. No krāsu, lai apmierinātu pircēju apetīti. Augstspiediena nātrija spuldzes krāsu temperatūra ir pārāk zema, cilvēki hipnotisks un nomākts garastāvoklis, vasaras dzeltena var dot cilvēkiem siltuma sajūtu.

7, augstas drošības koeficients: LED gaismas ir zema sprieguma produkti, protams, tas ir saules LED gaismas, 12V pietiek, LED gaismas vai spriegums 220V strāvai

Laipni lūgti jūsu izmeklēšanuSales@sxyhzm.com