Saules LED ielas apgaismojuma un parastās nātrija lampas ielas lampas salīdzinājums

Saules LED ielu apgaismojumam ir šādas priekšrocības:

1. Saules LED ielu apgaismojums ir zaļa tīra atjaunojamā enerģija , salīdzinot ar tradicionālo augstspiediena nātrija lampu, var samazināt oglekļa dioksīda emisijas. Piemēram, 2012.gadā 20 miljoni nātrija ielu lampas mainās uz saules gaismas diožu gaismām, jūs varat samazināt oglekļa dioksīda emisijas 25,8 miljonu tonnu apmērā, kas atbilst 10,3 miljardiem ASV dolāru oglekļa dioksīda emisiju izmaksām.
2. T ratiska nātrija lampiņa ir lielākā problēma: tā ir maiņstrāvas avota jauda, ​​kas prasa novietot pārvades un sadales kabeļus, nepieciešamību tranšeju, ceļu iznīcināt. bet uzstādiet saules ielu apgaismojumu, tas ir ļoti vienkārši, tas ir no tīkla, nav nepieciešams elektroapgāde.

4. Saules LED apgaismojums lielākā priekšrocība ir tā, ka nav jāmaksā elektrība. 250W augstas spiediena nātrija lampas gada elektrības izmaksas apmēram 766 RMB. 20 miljoni ielu apgaismojuma elektrības maksa ir 15.33 miljardi RMB.

5. Parastais augstspiediena nātrija lampas kalpošanas laiks ir tikai 24000 stundas, bet LED ielu apgaismojums kalpo vismaz 50 000 stundas

ja jūs meklējat saules ielu apgaismojumu, laipni lūdzam!

sūtiet e-pastu: sales@sxyhzm.com