Augstas pacēlājbloķēšanas augstums un apraksts

1, kvadrātveida stūra lampas dizaina augstums: 25 metri, astoņstūra stieņa gaismas stabs, sadalīts trīs daļās, biezums no augšas uz leju: 6mm, 8mm, 10mm, kalibrs: 280mm, zem kalibrēšanas: 560mm, konstrukcijas maksimālā vēja pretestība līdz 60m / s. Tas sastāv no 3 skrūvju sekcijām, ar augstas kvalitātes tērauda loksnes atloka diametru 950mm, biezumu 25mm.

2, pola lampu un stentu no augstas stiprības augstas kvalitātes tērauda plāksnes ar lielu vienreizēju liekšanas formu liekšanas mašīnu, iegremdēta loka metināšana automātiski izveidota, gaismas stabs, lampa panelis kopumā, izmantojot karstās peldes cinka apstrādi, izskats no poliestera pulvera pārklājuma, aizsardzība 30 gadus ilgu izskatu bez korozijas.

3, elektriskais elektromotora pacelšanas sistēma ar elektromotoriem, pacēlājiem, karstās cinkošanas trosēm un gumijas kabeļiem un citiem komponentiem. Gaismas spēka korpusa uzstādīšana, pacelšanas ātrums ir no 3 līdz 5 metriem minūtē.

4, augsta pola gaismas vadotne, izkraušanas sistēma sastāv no vadāmā riteņa un rokas roku kompozīcijas, lai nodrošinātu, ka gaismas plāksne celšanas procesā nenotiek sāniskā kustībā, lai aizsargātu lampas plāksni vietā, kad lukturis var automātiski nokrist un aizslēgts ar āķi.

5, stacionāro lampu apgaismojums sastāv no astoņpeciem vai 12 gab

6, pole lampas zibensaizsardzības sistēma: garā zibens stieņa 1,5m ilga gaismas montāža, uz zemes uzstādīta 1m garā zemējuma stieple un pazemes skrūves.

7, elektriskais vadības režīms ir nolokāms zibspuldzes režīms, lai luktura panelis būtu droši un droši līdz 2,5 m attālumā no zemes, lai atvieglotu apkopes darbus. Lieljaudas luktura manuālajai tālvadības ierīcei ir izejas līnija, operatora tālvadības pults spuldzes panelis var būt 5 metri uz leju, lai nodrošinātu operatora personisko drošību.

8 leņķa tipa augstspola lampa. Visas lampas un laternas ar IP65 blīvējuma standartiem, lai novērstu putekļus, lietus iegremdēšanu, gaismas aizsardzību, elektrisko dzīvi. Lampu materiālus parasti izmanto laba korozijas izturība die-cast alumīnija liešanas.

Iepriekš minētais ir kvadrātveida lielais masta polu dizaina augstums un parametru apraksts, ja jums ir nepieciešams iegādāties strāvas lukturi, varat nosūtīt mums e-pastu. uz sales@sxyhzm.com