Karsti pārdošanu moduļa tipa indikators Street

Var tikt standartizēta ne vien agrās lieljaudas LED lampas un integrētāku dizains, tas ir, gaismas apvalks un LED ierīces sajaukta kopā un liktas stikla, uzturēšanas kas padara ļoti grūti, bet ietekmēs arī vispārējā dzīves lampas, LED tehnoloģiju attīstību nevar apmierināt.

Ielu apgaismojuma avotu modulis ir šo galveno programmu praktisko problēmu risināšanai. LED gaismas kļūst par galveno uzņēmuma ražošanas risinājumu.

Modulārās noņemt ar viegli montāža, apkope, rezerves un citas lieliskas iespējas.

Yahua apgaismojums ir profesionāli nodarbojas ar LED ielas produktu izstrāde, ražošana un pārdošana ir viens no augsto tehnoloģiju uzņēmumu, uzņēmuma atbildīgā persona, andquot; mūsu pašattīstības moduli LED gaismas dzīves līdz pat 100 000 stundām lielāka 150lm / W, krāsu atdeves indekss ir lielāks par 70Ra, papildu krāsu temperatūru 2700 7000 K izstaro gaismu - 85 ° * 135 ° leņķī.

No tehniskā viedokļa, LED apgaismojums produktus pati piešķir lielu nozīmi funkcionālās pētniecību un attīstību, ir standartizēts produkts, kas ir LED Nomaiņa apgaismojums produktiem, tradicionālie apgaismošanas nepieciešamos apstākļus.


Izcelt šo produktu ir objektīvu pamatotu struktūru, sakarā ar tās virsmas formas kā formas sedli, lai caur blakus sekcijām, gluda virsma gaismas apstarošanas jomās pārklājas viena otrai, padarot vietas vairāk vienoti, labs apgaismojums.

LED modulis gaismas produktu lietošanā pasaulē ir pārdoti, un ir atzinusi klientiem, šādi ir daļa no moudle ielas indikators klientu novērtējums:


1, augsta gaismas efektivitāte, tautsaimniecības enerģētikas produktu atbilstību projektēšanas prasībām;


2 produkta rentablu, izcilu sniegumu, enerģijas taupības efekts ir acīmredzams.


3, lampas ar gaismas efektu ir pārāks, ceļu apgaismojuma standartiem, priekšnieks konfigurācija;


4, moduļu struktūra dizains, produkta enerģijas konfigurācijas bezmaksas veicināt atbilstošas prasības skatuves apgaismojuma jauda;


5. viena objektīva konstrukciju, modulis ūdensnecaurlaidīgs efekts;


6 gaismas avota modulis un braukšanas elektrisko nošķiršanu, lai novērstu savstarpēju iejaukšanos;


7, dzesēšanas alumīnija sakausējuma, īsta koka materiāls ir gaidīts, lēti;


8, lampu uzstādīšana ērtības, vieglu apkopi, vienkārša darbība


9, produkta konfigurēšanu ir liels, stabils veiktspēju, izdevīgums;


10, produkta virsmas apstrādes darbību, tikties ar īpaša vide, sāls izsmidzināšanas pretestība