Nozīmību ielu indikators

LED ielu apgaismojumsun tradicionālo Laternu gaismas LED gaismas vispirms jāņem vērā ierobežoto izmantošanu pilna gaismas plūsma uz efektīvas iedarbības diapazonu, ielu apgaismojuma prasības ceļa apgaismojuma efektu, tādēļ rezultātā ielu apgaismojums var efektīvi kontrolēt darbības joma gaismas izplatīšanas, tāpēc, ka izstarotās gaismas caurule ilgs sloksni pa ceļu veidā gaismas izplatīšanās, vienlaikus novēršot spožajā gaismā, kas ir jaunas konstrukcijas LED apgaismojums augstāku prasību ietekmi.


LED street lampa LED jomā ir svarīgs attīstības statuss, LED ielu apgaismojums un tradicionālo ielas lampas, salīdzinot ar ievērojamas priekšrocības, it īpaši vides aizsardzības, enerģijas taupīšanas un citu sociālo enerģētikas attīstības aspektiem ir līniju ar tendenci. Kā ceļa aprīkojumu, LED lights ar politiku atbalstīt centienus, padarot tās realizāciju labvēlīgāku. LED ielas lampu dizaina tur joprojām ir attīstības ar tehnoloģijas atklājumus, LED gaismas būs vārtsargs straujas attīstības laikā.


Šajā valstī stingru atbalstu, izraisīja lielu skaitu pieteikumu, ielu apgaismojums, LED TV, LED displejs, tagad LED Ķīnā, impulss ir ļoti populāra, bet arī investīciju pārveides virziens priekšrocības. Tajā pašā laikā LED nozares atbalsta valsts ir mazliet efekts, vadīja ielu apgaismojuma rezultātā nozares lielākais lietojumprogrammas apgabaliem, bet neskatoties uz pašreizējo tempu iekšzemes LED gaismas, bet, salīdzinot ar ārvalstu teritorijā, iekšzemes LED rūpniecība joprojām ir primārais. Tomēr Ķīnas vietējās un centrālās valdības atbalsta iekšzemes ražotāji līdzekļu, kas padara LED vietējiem ražotājiem, lai lielu skaitu aizņem lielāko daļu no vietējā tirgū LED.

No led gaismas, ņemot vērā globālās tendences un samazināt oglekļa emisijas, ilgtermiņa attīstības vispārējā apgaismojuma nozares pieprasījums pēc LED apgaismojums būs ļoti liela. LED gaismas vai energotaupības un vides aizsardzības priekšrocības turpināt attīstīt!