LED High Bay Industrial Lamp uzstādīšana jāpievērš uzmanība kāda problēma?

Atlasīta augstas kvalitātes LED augsta līmeņa rūpnieciskā lampiņa, tad kā instalēt, lai sasniegtu vēlamos rezultātus? Lukturu uzstādīšana arī pievērš uzmanību.

1. izplatīšana   no apgaismojuma. Saprātīga dizaina apgaismojuma uzstādīšanas vieta, lai panāktu saprātīgu gaismas sadali, neparādās tumšās vietās. Laba apgaismojuma sadale var radīt cilvēku sajūtu telpā, spilgtā stāvoklī, bez noguruma, komfortablas darba vides. Ja būvlaukumam vajadzētu būt saprātīgam LED indikatora lampu un opciju sadalījumam.

   2. Gaismas diožu rūpniecībai ir liela nozīme, lietojot iekārtu, mums vajadzētu pievērst uzmanību tam, lai netiktu ievietotas dažas līnijas, jo iekšējā mikroshēma vai vairāki apvalki, ieskaitot daļu no luktura dizaina, atbilst soļi uz .

3. uzstādot LED augsta līmeņa lampu, mums vispirms jāpievērš uzmanība, lai elektriķim būtu jābūt sertifikātiem, lai jūs varētu izvairīties no bojājumiem šai lampai, pirms uzstādīšanas arī jāpārbauda, ​​vai visa luktura integritāte nevar normāli. uzstādīšana, daļas nav. Uzliesmojošas preces, cik vien iespējams, saglabā noteiktu attālumu no iekārtas, vai arī būs kāds sprādziens vai efektu nevarēs izmantot normāli.

4. uzstādīšana ir pabeigta arī uz vietas, lai pārbaudītu, vai nav apgaismojuma beigu galiem, apgaismojumam vajadzētu nodrošināt apgaismojuma prasības.

5. LED iekārtas uzstādīšanas gaismā jābūt maigai, neparādās haosa mest parādība, kā rezultātā var tikt bojāts lukturis. Stingri ievērojiet ražotāja uzstādīšanas instrukcijas.