LED Industrial Commercial augstas Bay gaismas instrukciju

LED highbay lampaatšķiras no tradicionālās HID augstu bay gaisma ar acīmredzamu vides aizsardzības, enerģijas taupīšanas tās augstu spilgtumu, mazu gaismas kļūmesilgu mūžu ievērojamākā LED produktu īpašības priekšrocības.

Mēs izmantojam Philips LED mikroshēmu un Meanwell vadītāja termisko struktūru design izmantojot tīra vara elektronu lampa + fin aviācijas tehnoloģiju darīt radiatoru, padarot šo produktu dzesēšanas jaudu, dzīvi, struktūru un citas tehnoloģijas aspektiem ir vadošie kolēģiem, lai aizsargātu produkta drošu un uzticamu izmantošanu.

Šie augstas lauru gaismasvarētu izmantot daudz pieteikumu: piemērota semināru, augu, noliktavas, pazemes autostāvvieta, nodeva stacijas, degvielas uzpildes stacijas, lielveikali, izstāžu zāles, ģimnāzija un tā tālāk.

Produkta īpašības: nav svina, dzīvsudraba un citu piesārņojumu elementiem; sāk ātri; ilgu mūžu; 50-80 % mazāk nekā tradicionālais apgaismojums; noformēt zinātne, unikāls, elegants, tā ka vairāk mākslas apgaismojums

Ja jūs meklējat augstas kvalitātes highbay LED lampu vai nepieciešama jebkuras papildu lapas sveikt Jūs conatct mums e-mail.Sales@sxyhzm.com 

high bay light application.jpg

install height.jpg

install industrial light.jpg