LED gaismas naktī, lai samazinātu UK oglekļa emisiju samazināšanu pareizu spilgtumu ietaupīt izmaksas

Hartford County, uz ziemeļiem no Londonas, Lielbritānijā sāks regulēt spilgtumu gaismas, papildu ietaupījumus. Pagājušajā gadā, Hartford County, ir pakāpeniski jāsamazina izmaksas daudzās provincēs. Tagad valdības aģentūrām un domāt par jauniem veidiem, kā ietaupīt naudu, samazinot spilgtumu, LED gaismas, lai ietaupītu naudu nakts vidū.

Šajā andquot; aptumšošanas gaismas un ļauj samazināt numuru ofandquot; Ar pirmā testa partija plāns ļaus LED gaismas sākt darboties. Šī programma ir vērsta uz dažās jomās samazināt gaismas, ielu apgaismojuma spilgtumu un saīsinātu laiku naktī. Esošo ielu pie 11 oand #39; pulksteni naktī 6 am tika samazināta līdz 25 % spilgtumu.

LED gaismas ne tikai nekā tradicionālie augstspiediena nātrija gaismu samazināt oglekļa emisijas, bet arī palīdzētu valdībai, lai sasniegtu mērķi oglekļa emisijas nodokli. Samazināt gaismas spilgtumu varēs tālāk par 25 % samazināt enerģijas patēriņu, ar pāris minūtēm dienā, lai samazinātu darbības laiks pēc tam smiltis uz torni, gadā var saglabāt aptuveni 92 stundām apgaismojuma stundas