Indikators Street Nomaiņa

LED apgaismojums un enerģijas taupīšanas emisijas samazināšanas fona straujajai attīstībai, arvien vairāk pilsētās tiks aizstāts ar LED apgaismojums produktiielu apgaismojumsno biznesa iespējas sāka forma, paredzams, ka globālā ielu skaits lampas 2025. gadā sasniegs 350 miljoni gaismas. Nesen, kas pilsētās ir atvērts LED gaismas, lai instalētu projekts?

Montreal, Canada, 132000 ielu apgaismojums tiks pārveidota LED gaismas

Tiek ziņots, ka Monreāla, Kanāda, pašvaldības valdībai būs tās 132000 ielas lampas, LED produktos, gaismas avotu, lai pieņemtu lēmumu.

Monreālas pilsētas plāno aizvietot kvēlspuldzes lētākas, energoefektīvāku LED apgaismojums produktos (4000K). Tomēr, ņemot vērā augsta krāsu temperatūru var izraisīt veselības problēmas, pilsētas iedzīvotājiem iebilda pret šo. Daudzi cilvēki, piemēram, Toronto un Čikāgas 3000K gaismas avotu produkti.

Montreal mērs teica, ka neskatoties uz pašvaldības valdībai ir nav vēl pieņēmusi lēmumu, bet tagad atdot 4000K balss ir augsts. Tiek ziņots, ka vienreiz izmantošanu krāsu temperatūra balstītus produktus, Montreal var būt liela mēroga projektu solīšana.