Indikators Street aizstās tradicionālo ceļa gaismu

LED ielu gaismas aizstās tradicionālo ceļa gaismu

Kas ir ielu LED gaismas?

LED gaismas avots (Emitting LED Diode) kā gaismas avotu ielas apgaismojums, pazīstams kā LED gaismas, kodols ir LED gaismas avots (ko daudzi lieljaudas baltas LED caur jaukto savienojumu). Augstu darba efektivitāti, enerģijas taupīšanu, vides aizsardzību un ilgu mūžu īpašības, piemēram, veda, lai LED gaismas avots varētu būt pirmā pieprasījuma ceļu un tuneļa apgaismojums.

Laterna veiktspējas priekšrocības, ko IZRAISĪJA?

Pirmkārt, ilgu dzīvi. Tradicionālo ceļu apgaismojuma augstspiediena nātrija spuldzes, lieljaudas LEDand #39; s dzīvē parasti ir līdz pat 5 stundām 7 miljoni, kamēr augstspiediena nātrija spuldzes vispārējo dzīves ir apmēram 20000 stundām, ceļu apgaismojuma ar augstspiediena nātrija spuldzes dzīves tikai 5000 stundas. LED gaismas avots un vadīt iecirkņa dzīves kopā nosaka LED gaismas dzīves, ieveda dzīvē nav vienāds ar LED spuldzes dzīves, bet no pašreizējo tehnisko līmeni, LED lampas dzīve var būt vairāk nekā tradicionālie augstspiediena nātrija lampas derīguma.

Otrkārt, augsta gaismas efektivitāte, zems enerģijas patēriņš. LED ielu gaismas, tāpēc, ka tās pareizā virzienā, vispārējo efektivitāti, gaismas līdz 80 % vai vairāk; un tradicionālo ielu apgaismojuma efektivitāti kopumā tikai 65 % līdz 70 %. Turklāt, RADĪJA gaismas no 0 % līdz 100 % diapazonā no izbalēšanas kontroles un augstspiediena nātrija spuldzes ielu apgaismojums vienveidība ir ļoti slikts.

Treškārt, augsta krāsu renderēšana. Augstu krāsu renderēšana palīdz satiksmes un gājēju labāk noteikt mērķi, šajā pašā ceļa spilgtuma nosacījumiem labāku satiksmes apstākļiem. Tradicionālo augstspiediena nātrija spuldzes krāsu atdeves indekss Ra ir tikai apmēram 20, LED ielu spuldzes krāsu atdeves indekss līdz 80, vai arī tā.

Ceturtā un ātru atbildi. Augstspiediena nātrija lampas un metālu halogenīdu lampas un tā tālāk nepieciešams desmitiem sekunžu vai pat ļoti laikā, jāgaida 3 līdz 6 minūtēm atsākt dzesēšanas. Gaismas DIODE sāk tikai daži desmiti nātrija sekundes (ns), negaidām tūlītējus restart, LED lampas var nepārtraukti ieslēgts / izslēgts stāvoklī.

Piektais, zemas oglekļa emisijas, vides aizsardzība, veselība. LED izmantot vēja un saules fotoelementu tehnoloģiju un papildu tehnoloģijas, ko izmanto ceļa, reālu enerģijas taupīšana un vides aizsardzība. Tajā pašā laikā LED gaismas, nesatur dzīvsudraba un svina un citām kaitīgām vielām, bet arī pārstrādāt, nedz piesārņojumu vidē.

Otrkārt, LED gaismas ir iespējami zemas kopējās izmaksas, stabilu struktūru, modelēšanas plastiskums un citas priekšrocības.

LED gaismas tur visos aspektos ir lielu priekšrocību attīstību valstī vairākas reizes pēdējo gadu laikā LED ielas lampas standartu izstrādi, un pakāpeniski standartizēt savu standartu. Valdības politikas atbalstu un finansiālo palīdzību, var prognozēt attīstību LED gaismas būs tikai iegūt labāk un labāk, un ātrums ir ļoti ātri.

LED gaismas kļuvis labākā izvēle apgaismojums, enerģijas taupīšanas transformācijas ceļu.

LED apgaismojums produktiem pašlaik tirgū ļoti plašs klāsts lietojumprogrammas, mājās apgaismojums, ainavu apgaismojums, āra apgaismojums, ceļa apgaismojumu utt, kuru ceļa apgaismojumu un valsts ražošanas un dzīves un attīstības ir cieši saistītas kļūt valsts un pilsētu attīstības plānošanas LED ielas lampas ir svarīga loma pilsētas ceļa apgaismojumu, jo tās augstas efektivitātes , enerģijas taupīšanu, vides aizsardzību, ilgu mūžu, vieglu apkopi un citas būtiskas funkcijas, jo īpaši ar paātrinājumu urbanizācijas Ķīnā. Var uzskatīt, ka attīstot jaunu enerģijas taupīšanu, vides aizsardzību, augsta efektivitāte, ilgu mūžu, augsta krāsu atveidojuma indekss LED gaismas uz cityand #39; s enerģijas taupīšanas apgaismojums ir ļoti svarīga nozīme!