Metro/metro LED apgaismojums piegādātājs Yahua Lighting

Augstas kvalitātes LED apgaismojums, stabila un uzticama ir ļoti svarīgi. Kā nodrošināt mūsu visu led gaismas ir laba siltuma noraidījumu?

1 die casting augstas tīrības pakāpes alumīnija sakausējums, mājokļu un pārstrādes tehnoloģiju, lai nodrošinātu labu dzesējošu ietekmi, samazinot LED gaismas samazināšanās process efektīvi izmantot vispārējo molded gaisma.

2. lai nodrošinātu uzticamību produktu no led avota, mēs adoptec ieved mikroshēmas, augsta gaismas efektivitāte, ilgu mūžu, labu stabilitāti, augstu uzticamību; Gaismas ķermenis ar augstas kvalitātes LED dzesēšanas galvenais materiāls, anti-oksidācijas, korozijas korozija, siltuma labu sniegumu, pret elektromagnētiskiem traucējumiem. Kvalitātes kontrolei, stingrā saskaņā ar valsts standartiem, lai ražošanas rūpnīcas testēšana, atlasiet valsts elektriskie gaismas avotu kvalitātes uzraudzība un pārbaudes centrs un citas autoritatīvas valsts testēšanas aģentūrām, vai trešās puses testēšanu un sertifikāciju, lai nodrošinātu produktu drošību un uzticamību.

Tas ir vērts pieminēt, ka metro apgaismojumu, kas pieder lietojumprogrammu vidi ir sarežģīta un pārbaudītu tehnoloģiju tirgus segmentos, lielākā daļa projektu iet cauri atkārtota labojumiem pieņemšanu īpašnieks. Mēs domājam, ka ar labāku ražošanas koncepcijas un bagātīgu mantojumu, metro, LED apgaismojums, visi metro LED apgaismojums projekta visus uzreiz caur pieņemšana un apstiprināšana.

LED energotaupības lampām, stabilitāte, izturību, inteliģenta kontrole ir nesalīdzināmas priekšrocības tradicionālo apgaismojuma un LED spēcīgas zemestrīces raksturojums ir ļoti piemērots metro ekspluatācijas vidi. Bet vietējā tirgū esošo metro tīklu, tikai dažas rindiņas izmantot LED apgaismojums, lielākā daļa pārējo izmantot tradicionālo apgaismojums, LED apgaismojums tirgus potenciālu metro var raksturot kā samērā liels.