Yahua apgaismojumu LED augu augt gaismas

Yahua LED apgaismojums augu augt gaismas

LED apgaismojums kultivēšana daudz kaitīgāks veselībai

Nepārtraukta LED apgaismojums, apgaismes iekārtām laukā vieta un pakāpeniski piemēro dažādās jomās lauksaimniecības kultūru ražošana, augļu un dārzeņu audzēšanā, flowercultivation un tā tālāk. Lai gan pieteikumu ir mazāks nekā parastiem komerciāliem apgaismojums vai mājās apgaismojums, cik plaši, bet augi apgaismojums kā īpašs lauks LED, piemērošanas apmēru sakarā ar savu pārākumu, pakāpeniski atzīst tirgus, tirgus pieprasījums aug

Augu augt gaismas gāzt tradicionālās lauksaimniecības metodes

t tiek ziņots, ka saskaņā ar tehniskajām iekārtām dažādās spektri, andquot; Preferencesandquot; atlasiet atbilstošo LED lampas, lai nomainītu saule kā gaismas avots, gaismas 24 stundas diennaktī, temperatūra var būt augu rūpnīcas, mitruma, gaismas, gaisu un oglekļa dioksīda koncentrāciju barības vielu šķīdumu un citi vides faktori, reālā laika automātiskā monitoringa, lai nodrošinātu maksimālu efektu fotosintēzes laikā. Salīdzinot ar tradicionālajiem audzēšanas modeļiem, augstu izlietojums dzimto zemi un bez piepūles darbību, augstu mehanizācijas, piesārņojuma brīvu produktu drošības, uztura vērtība ievērojami uzlabojusies, šobrīd pētījumu rezultātu mājās un ārzemēs dārzkopības inženierzinātņu jomā ir bijusi svarīga ietekme. Ar jaunākās tehnoloģijas, izmantot LED gaismu telpā Grow daži augi ir ļoti efektīva.

Faktiski sakarā ar zemas temperatūras Indikatoram lukturi var novietot vislabāk no auga tuvāk, tā var nodrošināt, ka visas auga daļas ir bijuši tieši pašā apgaismojuma. Pievienot šo pieeju, lai novērstu kaitīgu pesticīdu un mēslošanas līdzekļu konservanti, ko izmanto, lai veiktu palielināšanās bioloģiskās ražas un gandrīz nekādas ķimikālijas, ar mūsdienu tādu augstas kvalitātes zaļās un veselīgu dzīves mērķi sakrīt. Turklāt kontroles iekštelpu audzēšanas, LED gaismas avots var veikt 50 % samazinājums, salīdzinot ar augu augšanas cikla tradicionālā veidā. Tas nozīmē, ka patērētājiem ir vietēji pieaudzis jaunu kultūru gadu garumā sapnis kļuva iespējams.