Mutil Angle Underpass LED Tunnel Lighting Lighting

Produkta detaļas

Mutil Angle Underpass LED Tunnel Lighting Lighting

Ir dažādi LED tuneļa apgaismojuma izvēles veidi. To ir viegli uzstādīt. Kamēr tā alumīnija korpuss, laba siltuma izdalīšana, uzticami LED avoti un vairāki vadītāji nozīmē nulles uzturēšanu.


Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi tuneļa apgaismojumā, Yahua apgaismojums piedāvā visprogresīvāko apgaismojumu tuneļa un apakšzemes apgaismojumam dažādiem ceļu un dzelzceļu lietojumiem. Jaunais LED tuneļa apgaismojums nodrošina energotaupīgu un ilgtspējīgu risinājumu lietojumiem, kas parasti izmanto 90-300 vatu lampas ar vairākām montāžas konfigurācijām.

Ļoti izstrādāta optimālai siltuma vadībai un optiskajai veiktspējai, nodrošina vairāk nekā 15 gadu uzticamu darbību ar vairākiem apgaismojuma sadalījumiem platformā, kas spēj izturēt tuneļa apgaismojuma prasīgo vidi.

Lietojums:

Tuneļi

Apakšzemes pārejas

Pārsegtās autostāvvietas

Sabiedriskās un rūpnieciskās zonas


Tajā pasaulē pazīstami Tuneļa gaismas ražotāji un darbuzņēmēji Ķīnā YAHUA ir uzticams piegādātājs, kam ir liels kupona leņķa zemūdens apgaismojuma projekts. Ar produktiem, kas paredzēti pārdošanai, jūs varat iegādāties labu dizaina tuneļa gaismu ar zemām izmaksām un zemu cenu no mūsu rūpnīcas.

Izmeklēšana